SES KAYDI İÇİN AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Anasayfa / Ses Kaydı İçin Aydınlatma

EMSA BİLGİSAYAR ve TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ

SES KAYDI İÇİN AYDINLATMA BİLDİRİMİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği, kişisel verileriniz; Veri Sorumlusu sıfatıyla EMSA BİLGİSAYAR ve TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ (“Şirket”, “Emsa Bilgisayar”) olarak bu bildirim ile açıklayacağımız kapsamda işlenmektedir.

İşlenen Kişisel Veriler ve Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları

Şirket olarak elde edilen kişisel veriler, bu verileri açıklamanıza konu olan; şikâyetinizin oluşturulması, işlenmesi ve sonuçlandırılması amaçları için işlenmektedir. Toplanan kişisel verileriniz ayrıca Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişiler ile hukuki ve ticari yükümlülüklerin gerçekleştirilmesinin temini hukuki sebebiyle; ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dâhilinde işlenecektir.

Toplanan kişisel verileriniz; kişisel verilerinizin işlenme amaçlarıyla, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu kurumlarına ve özel hukuk kişilerine az önce saydığımız amaçları yerine getirebilmek için, 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde https://www.emsabt.com.tr/ internet adresinden kamuoyu ile paylaşılmış olan “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Genel Aydınlatma Beyannamesi”nde belirtilen amaçlarla sınırlı olarak da aktarılabileceğini belirtmek isteriz.

Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi hakkında da sizi bilgilendirmek isteriz; kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişiler ile hukuki ve ticari yükümlülüklerin gerçekleştirilmesinin temini hukuki sebebiyle toplanmaktadır. Bu süreçte toplanan kişisel verileriniz; şikâyetinizin oluşturulması, işlenmesi ve sonuçlandırılması ve bu çerçevede sunduğumuz hizmetlerin yürütülmesine yönelik yükümlülüklerimizi yerine getirmek hukuki sebebiyle toplanmaktadır.

TÜRKİYE'NİN 81 İLİNE ve KIBRIS'A KURUMSAL SERVİS DESTEĞİ

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamız'daki amaçlarla sınırlı olmak üzere yasal mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek için Politikamız'ı ziyaret edebilirsiniz.