LEXMARK TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Lexmark Teknik Servis Hizmetleri ihtiyaçlarınız için gerek yerinde müdahale ile gerekse kargo ile firmamıza gönderilen Lexmark Yazıcılarınızın arıza tespit işlemleri, Lexmark Yetkili Teknik Servis ve Lexmark Yetkili Yedek Parça Distribütörü olan firmamız tarafından en kısa sürede yapılarak en uygun teklif ile çözüm sağlanmaktadır.

Lexmark Yazıcılarınıza yerinde servis gereken durumlarda konusunda uzman teknik servis ekibimiz donanımlı mobil araçlarımız ile arızanızı yerinde çözmek için anında müdahale etmektedir. Lexmark yazıcılarınızla ilgili her türlü tamir, onarım ve bakım işlemleriniz için servis garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız.

Arızalanan Lexmark yazıcınıza öncelikle yerinde müdahale ile arıza tespiti ve arıza giderimi sağlanarak işlerinize ara vermeden devam etmenize önem veriyoruz. Gerekli hallerde arızalanan Lexmark yazıcınızı firmamıza ait teknik servis bünyesine getirerek en modern ölçüm cihazları kullanılarak arıza tespitini yaparak arızasını gideriyor ve firmanıza çalışır halde teslimini sağlıyoruz.

Türkiye’nin her yerine Lexmark Orjinal Yedek Parça gönderimimiz vardır. Kurumsal işletmenizde olası yazıcı problemlerinin önüne geçebilmek ve en verimli şekilde yazıcınızı
kullanabilmeniz için gerekebilecek her türlü Lexmark Orjinal Yazıcı Yedek Parçası için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Çözüm Merkezi :
444 22 06 
destek@emsabt.com.tr
( Lexmark Türkiye Yedek Parça Distribütörü )

Lexmark Yedek Parça Distribütörü olarak Lexmark Yazıcı Servisi, İzmir Lexmark Yazıcı Tamiriİzmir Lexmark Printer Servisiİzmir Lexmark Yetkili Onarım Merkeziİzmir Lexmark Teknik Servisi, İzmir Lexmark Yazıcı Onarımı ve Destek Hizmeti veriyoruz.

LEXMARK TEKNİK SERVİS

Lexmark Yazıcı Teknik Desteği ile ilgili her türlü konuda 7/24 yanınızdayız.

LEXMARK GARANTİ

Garanti kapsamında olan Lexmark Yazıcılarınızla ilgili hizmetlerimiz ücretsizdir.

LEXMARK YEDEK PARÇA DESTEĞİ

Firmamız Emsa Bilgisayar Lexmark Yedek Parça Distribütörü olarak her türlü Lexmark Yazıcı Orjinal Yedek Parça konusunda sizlere hizmet vermektedir.

LEXMARK KURUMSAL HİZMET SAĞLAYICI DESTEĞİ

Firmamız Emsa Bilgisayar, İstanbul / İzmir / Ankara ve Antalya’da  olmak üzere kendine ait 4 servisinin yanı sıra Türkiye’nin diğer şehirlerinde de temsilcilikleri ile her türlü Lexmark Yazıcı Orjinal Yedek Parça ve Lexmark Çevre Birimleri Satışı ile hizmet vermektedir.

Lexmark Yazıcı Yedek Parçaları

Baskı çözümlerinde önemli bir yere sahip olan Lexmark yazıcı ve Lexmark orjinal yedek parça aksesuarları günlük hayatımızı kolaylaştıracak bir öneme sahiptir. Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan Lexmark yedek parçalarında verimlilik anlamında ilerlemeler kaydedilmektedir. Bu gelişmeler kaliteli ve hızlı baskı anlamında işlerimizin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Lexmark yazıcılarından en verimli şekilde yararlanmak ve zaman kazanmak için Lexmark orjinal yedek parça ve Lexmark orjinal sarf malzeme kullanımı çok önemlidir.

Lexmark Yazıcı Yedek Parça Fiyatları

Lexmark yazıcı yedek parçaları verimli ve uzun ömürlü olması nedeni ile takdir toplamaktadır. Kurumsal firmaların Lexmark ürünlerini tercih etmesindeki en büyük etmen uygun fiyatlı olmaları, küçük müdahalelerle hiç vakit kaybetmeden yazıcılarının ilk günkü gibi verimli çalışması ve yaygın bir servis ağına sahip olması şeklinde özetleyebiliriz.

Lexmark Yazıcı Parçaları

Lexmark yazıcınızın tam performanslı ve verimli çalışmasını sağlayan yazıcı yedek parçalarıdır. Uzun süre kullanılan yazıcı yedek parçaları bir anlamda ömürlerini doldurduğu için yerine takılan orjinal yedek parça sayesinde ilk günkü verimlilik ve performansla çalışmasına devam eder.

Lexmark Orjinal Yazıcı Yedek Parçaları

Firmamız Emsa Bilgisayar Lexmark Türkiye Yedek Parça Distribitörü olarak Lexmark Orjinal Yazıcı Yedek Parçası ve Lexmark Orjinal Sarf Malzemesi kullanımını güçlü bir şekilde vurgulamaktadır. Fason ve muadil yazıcı yedek parçası ya da sarf malzemesini kullanımı olduğunda yazıcınızın verimliliği büyük bir oranda düşecek ve cihaz kullanım ömrünüz azalabilecektir.

LEXMARK TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Emsa Bilgisayar tarafından arızalanan makineleriniz en kısa sürede alınır. Anti-statik çalışma ortamında arıza tesbit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılarak problem giderilir. Problemi giderilen ürün bir dizi test aşamasından geçirilerek stabil hale getirildikten sonra ekibimiz tarafından firmanıza getirilerek çalışır vaziyette teslim edilir.

Teknik Destek Kapsamlarımız:

  • SLA anlaşmaları
  • Saha destek hizmetleri
  • Sistem kurulum ve entegrasyon
  • Orijinal yedek parça desteği
  • Ürün onarım periyodik koruyucu bakım hizmetleri
  • Çağrı başı servis
  • Bölgesel ürün kurulumu, kiralama ve teknik destek
  • Müşteriye özel destek paketleri hizmetleri sunulmaktadır.